Biznes w sieci

24h/7 HELP

Firma LinguaHelp to doświadczona firma, która od wielu lat z powodzeniam działa na rynku i zadowala kolejnych klientów. Tłumaczenia medyczne to usługa, która wymaga nie tylko doskonałej znajomości języka, ale także wiedzy niemalże lekarskiej. Dlatego też, wybierając firmę do tłumaczeń specjalistycznych, warto zdecydować się na doświadczonych specjalistów, takich jak firma LinguaHelp.

Dane firmowe:
Domaniewska 37
województwo: mazowieckie
strona www: linguahelp.eu
email: linguahelp4you@gmail.com
nr tel.: +48 664 840 484
Pełna oferta: Tłumaczenia medyczne

Pluszowa Akademia

Twórczy i radosny sposób odkrywania świata jest możliwy u dzieci z pomocą specjalistów z Pluszowej Akademii, czyli żłobka oraz przedszkola w Warszawie, funkcjonującego w dzielnicy Mokotów i na Wilanowie od wielu lat. Proces dydaktyczno-wychowawczy bazuje na szeroko pojętym rozwoju, dbając o niezbędne kompetencje językowe, społeczne, kulinarne, naukowe oraz sportowe wśród najmłodszych.

Dane firmowe:
Nałęczowska 31