Biznes w sieci

Rozwój kompetencji i talentów w przedszkolu

Pluszowa Akademia - Nałęczowska 31 | 02-922 Warszawa - Mokotów | woj. mazowieckie | nr tel.: +48 515837797 | NIP: 527-107-86-89 | REGON: 0011904820

Oferta / usługi

Nauka języka obcego już od najmłodszych lat zdecydowanie wpływa na łatwiejszą komunikację z innymi w przyszłości, przy okazji rozwija logiczne oraz kreatywne myślenie i zwiększa pewność siebie u najmłodszych. Warto więc wybrać renomowane językowe przedszkole Pluszowa Akademia na Mokotowie, aby zapewnić dziecku swobodną przestrzeń, w której ma szansę rozwinąć swoje umiejętności, kompetencje oraz relacje z innymi. Prywatna placówka w dobrej lokalizacji to bardzo dobre rozwiązanie, aby pokazać podopiecznym, jak wygląda współczesny świat i przygotować je na to, co przyniesie przyszłość.

Proces dydaktyczny w przedszkolu językowym

Językowe przedszkole na Mokotowie, czyli Pluszowa Akademia od lat dba o wielopoziomowy rozwój swoich podopiecznych, zarówno jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, jak i uczestnictwo w zajęciach sportowych, artystycznych lub kulinarnych. W ten sposób nauczyciele przekazują dzieciom pełen wachlarz wiedzy, niezbędnej w kolejnych etapach życia. Maluchy w komfortowej przestrzeni mogą uczyć się samodzielności i kreatywności, jednocześnie przyswajając język angielski w formie słówek, gramatyki, piosenek i nie tylko.

Pełna oferta: Językowe przedszkole Mokotów

pluszowaakademia.pl